תפריט נגיש

אודות החברה

חברת תשובה ניהול וביצוע אשר מספקת שירותי ניהול ופיקוח על פרויקטים במגוון תחומי הנדל"ן ללקוחות פרטיים ועסקיים, הוקמה על-ידי רן תשובה, אחיינו של איש העסקים יצחק תשובה, כך שרן משתייך לאחת מהמשפחות הבולטות בעולם הבנייה הישראלי, הוא נולד לתוך עולם הבנייה וצמח שם לאורך כל חייו.
רן הינו בעל ניסיון ויידע עשיר בתחום הבניה ובהקמת החברה חרט על דגלה ביצוע עבודה איכותית השואפת למצוינות ולשלמות ללא פשרות וכל זאת על מנת לשנות לטובה את תרבות הבניה בארץ.
במסגרת פעילותה החברה מנהלת ומפקחת על פרויקטים של תמ"א 38 מטעם הדיירים, פיקוח על שיפוץ ללקוחות פרטיים וכן ייעוץ, ניהול ופיקוח על בנייה פרטית למגורים החל משלב התכנון והוצאת ההיתר ועד לשלב קבלת טופס 4, ביצוע שיפוצים כלליים ברמה גבוהה וכן ביצוע בנייה חדשה כקבחו מפתח.
במסגרת שירותי פיקוח החברה נותנת ליווי מלא משלב התכנון ועד האכלוס, החברה מבצעת הערכה תקציבית לביצוע הפרויקט, ישיבות עם האדריכל וצוות היועצים בתיאום עם הלקוח, ביצוע מכרזים לבחירת קבלני הביצוע לפרויקט החל מקבלן השלד ועד לטייח, רצף, צבעי, חשמלאי וכו' וכן תיאום בין הקבלנים בשטח ועל ידי פיקוח אינטנסיבי בשטח החברה דואגת לקבלת העבודה הטובה ביותר במינימום כסף וזמן לרווחת לקוחותיה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

צור קשר