בניית בית דורש התעסקות מסביב לשעון, תשומת לב לכל פרט וידע מקצועי רחב ולכן מי שאין לו את הזמן והידע הנדרש בתחום יידרש לשירותי פיקוח על מנת לנהל את כל האופרציה המטורפת של בניית ביתו על מנת להבטיח לעצמו שקט נפשי וניהול מקצועי של תהליך הבניה משלב התכנון ועד לקבלת טופס 4.
במסגרת השירותים שאנחנו נותנים לאורך התהליך אנחנו מהווים גורם מקשר בין כל הגורמים בתהליך הבניה, בין היועצים, הקבלנים ובעלי המקצוע, מול הרשויות ובין כולם ללקוח.
אנחנו מבצעים אומדן תקציבי לפרויקט, מכרז קבלנים בכל תחומי התהליך כדי לקבל מחיר אטרקטיבי יותר ללקוח ולהוזיל עבורו עלויות. 
אנחנו דואגים שהעבודה תבוצע על ידי חומרים בעלי תו תקן שאושרו על ידי היועצים ובראשם אדריכל הפרויקט ותוך כדי הבניה אנחנו מוודאים שעבודות בעלי המקצוע והקבלנים בוצעו לפי הספר כדי למנוע בעיות עתידיות שיתבררו לאחר סיום הפרויקט.
בימינו, רוב האנשים אשר בונים את ביתם מבינים כי מפקח בניה טוב דואג לשקט לכל אורך תהליך הבניה, דואג שלא יהיו עיכובים בביצוע הפרויקט, שהעבודה תהייה מקצועית ותחסוך ללקוח כסף רב למרות שהרבה חושבים שעלות המפקח מוסיפה על התקציב ההפך הוא הנכון, מפקח טוב מוזיל את עלות הבניה ברוב הפעמים ביותר מעלות שכרו, חוסך כסף רב ונותן ללקוח שקט.

בנוסף אנחנו מספקים גם שירותי פיקוח לדיירים בפרוייקטים של תמ"א 38, דיירים שמתכננים בביתם פרויקט של תמ"א 38 על כל צורותיו כדאי שיידעו שהיזם מקצה להם תקציב לשם פיקוח מטעמם על הפרויקט, יש לנצל תקציב זה בתבונה ואכן לשכור שירות של מפקח מטעמם לכל אורך ביצוע הפרויקט.
תפקיד המפקח בתמ"א 38 מתחיל בשלב בחירת היזם ועליו לחפש יזם ולבדוק שהיזם שנבחר יכול כלכלית לבצע את הפרויקט, שהוא עומד בכל התקנים המחמירים ואיך נראים פרויקטים דומים שכבר ביצע.
בשלב ב', תפקיד המפקח בפרויקט הוא להוות נציג הדיירים בפרויקט מול היזם ולדאוג לביצוע הפרויקט בצורה מקצועית ואיכותית. 
מפקח בנייה מטעם הדיירים יסייע בניסוח המפרט הטכני שלפיו יקבעו מהם החומרים, האביזרים והתמורות שיינתנו לדיירים במסגרת חיזוק ושיפוץ הבניין, מכיוון שהמפקח הוא בעל ניסיון בתחום, הוא יידע מה לדרוש מהיזם ובאילו מקרים להתריע בפניכם על כך שהתמורה אינה הולמת.
המפקח יקפיד שהתוכניות תואמות את התחייבויות היזם בהסכם.
המפקח יוודא שהבנייה נעשית בהתאם לכללי בטיחות העבודה, מתקדמת בהתאם להסכם, לתוכנית הבנייה, למפרט החומרים וללוח הזמנים.
המפקח יהיה נוכח במסירת ההרחבות לדיירים, ויהיה שותף בהכנתם והחתמתם של הדיירים על פרוטוקולי המסירה.
המפקח יבצע מעקב אחר תהליך קבלת טופס 4 לבניין.